Zestawy Lego Minecraft – aktualne zabawki po aktualizacjach Mojangu

Zabawa zestawami Lego Minecraft może pomóc dzieciom w nauce współpracy i pracy zespołowej, a także w doskonaleniu drobnych umiejętności motorycznych.

Lego minecraft dostępne w sklepie internetowym ender smok

Smok Endera to potężny przeciwnik w Minecrafcie, a zmierzenie się z nim może być trudnym zadaniem. Na szczęście dzięki odpowiedniej strategii i pomocy przyjaciół możesz pokonać tę przerażającą bestię.

Kiedy po raz pierwszy wejdziesz do wymiaru The End w Minecraft, zobaczysz smoka siedzącego na szczycie dużego obsydianowego filaru. Zaatakuje graczy, którzy podejdą zbyt blisko, więc ważne jest, by trzymać się z daleka, dopóki nie będziesz gotowy do walki. Aby zadać smokowi obrażenia, strzelaj w niego strzałami, unikając jego ataków. Kiedy straci połowę swoich pasków zdrowia, będzie latać wokół przestrzeni The End, niszcząc bloki.

Kiedy osiągnie 0 punktów zdrowia, wyląduje na ziemi, gdzie gracze będą mogli ją wykończyć, uderzając w nią pięściami. Po śmierci gracz otrzymuje kamienie doświadczenia i jajo, które może wykorzystać do dekoracji lub craftingu.

Wszystkie z tych elementów zostały odwzorowane w zestawie Lego Minecraft Ender Smok.

Zestaw lego minecraft steve z kultowym bohaterem

Steve to główny bohater gry Minecraft. Jest człowiekiem o dobrym sercu, który zawsze stara się postępować właściwie, nawet jeśli oznacza to poświęcenie. Jest też doskonałym budowniczym i ma wielkie oko do szczegółów. Niezależnie od tego, czy tworzy skomplikowane struktury, czy po prostu zbiera surowce, Steve jest zawsze gotów podać pomocną dłoń – lub kilof.

Jaskinia lego minecraft

Jest coś pociągającego w ciemnej, ukrytej jaskini. To jak przygoda, która tylko czeka, by się wydarzyć. I właśnie to dostaniesz w zestawie LEGO Jaskinia Minecraft. Ten niesamowity zestaw zawiera szczegółowy szyb kopalniany z blokami rudy, elementami TNT i redstone, a także dwie figurki szkieletów i pająka. Twój mały fan LEGO pokocha odkrywanie głębi tej fajnej jaskini. Wypróbuj również Lego Dungeons, aby zwiedzić lochy, które z pewnością znasz z tej gry.