Lego Minecraft – zabawki stworzone we współpracy z Mojang

Lego Minecraft to zabawka konstrukcyjna, która pozwala dzieciom budować własne światy z kolorowych bloków. Gra została stworzona przez firmę gier wideo Mojang AB. Została wydana 2009 roku. Przykładowy zestaw lego minecraft panda zawiera 532 elementy, z których można zbudować budynki, krajobrazy i inne obiekty ze świata Minecraft. Dzieci mogą wykorzystać swoją wyobraźnię, by ożywić te wirtualne kreacje za pomocą kolorowych bloków.

Lego minecraft zombie – ciekawy wstęp do serii

Jest coś w zombie, co po prostu przyciąga wyobraźnię. Może to ich chwiejny chód, a może puste spojrzenia. A może to dlatego, że są porywająco urocze, kiedy są zrobione z klocków Lego.

Niezależnie od powodu, Lego Minecraft Zombie jest jednym z najpopularniejszych zestawów w linii Lego Minecraft. Zestaw zawiera szczegółową figurkę zombie, z zieloną skórą i detalami gnijącego ciała. Jest uzbrojony w miecz i tarczę, gotowy do walki z każdym poszukiwaczem przygód, który stanie na jego drodze.

Zestaw zawiera także blok TNT do zbudowania oraz elementy głowy Pełzacza, co doda jeszcze więcej realizmu do zabawy Twojego dziecka. W tym zestawie znajduje się ponad 120 elementów, co daje mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko buduje epicką scenę walki, czy po prostu odtwarza ulubione momenty z gry Minecraft, będzie miało wiele godzin radości z tym zestawem Lego.

Lego minecraft enderman – przeciwnik, który potrafi zaskoczyć

Kiedy zobaczysz endermana w Minecrafcie, nie daj się zwieść jego klockowatemu wyglądowi – te wrogie moby są niebezpieczne i należy ich unikać, jeśli to możliwe. Endermeny mają zdolność teleportowania się na niewielkie odległości, przez co trudno je trafić, a także atakują, teleportując się za graczami i uderzając ich potężnymi atakami wręcz.

Endermeny pojawiają się tylko w ciemnych miejscach (poziom oświetlenia 7 lub niższy), więc warto zachować dystans podczas eksploracji jaskiń lub innych ciemnych miejsc. Jeśli enderman zobaczy, że patrzysz na niego, a jego oczy świecą na niebiesko, stanie się agresywny i spróbuje teleportować się w twoją stronę. Zawsze miej oko na endermena i bądź gotowy do ucieczki, jeśli któryś z nich zacznie się na ciebie gapić.